Zdjęcia dzieci to dobry pomysł!

Gdy urodziła się moja córeczka od razu myślałam co zrobić żeby jakoś uwiecznić te wspaniałe chwilę. Oczywiście razem z mężem robiliśmy córeczce codziennie masę zdjęć. Jednak chcieliśmy aby były także zrobione takie profesjonalnie. I tak zresztą w mieście łódź w którym mieszkamy jest bardzo duży wybór jeśli chodzi o usługi fotograficzne.

Zdjęcia dzieci nie są tanie

zdjęcia dzieci łódźTaka sesja noworodkowa to oczywiście dość duży koszt, ale i pamiątka na całe życie. Na pewno zdjęcia dzieci łódź nie należą do najtańszych, ale trzeba wziąć pod uwagę fakt, że specjalnie do nas do domu musi taki fotograf przyjechać. Także musi poświęcić dużo czasu na taką sesję. My w sumie mieliśmy od razu odłożone pieniądze na sesję dla dziecka. Była to dla mnie bardzo ważna sprawa. Przecież takie maleństwo zmienia się codziennie. dlatego jakże istotne było dla mnie to by uchwycić te piękne momenty i niepowtarzalne zarazem. Także fotografia dziecięca była wybrana. Czekaliśmy na efekty pracy pani fotograf, która zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie swoim ciepłym podejściem do dzieci. Na pewno nie każdy fotograf będzie nadawał się do tego typu pracy. PO kilku dniach otrzymałam zdjęcia. W formie papierowej na wysokiej jakości papierze, jak również na płycie. Byliśmy zachwyceni. Nawet w snach nie spodziewaliśmy się takiego efektu.

Zdjęcia były przecudowne. Stwierdziliśmy, że zdjęcia chrzest zrobi nam koniecznie ta sama osoba. Myślę, że w mieście łódź jest to najlepszy fotograf. Zresztą nie chcę wybiegać bardzo do przodu, ale myślę, że nie tylko podczas chrztu przyda się ta pani.