Zatrudniłam dobrego koordynatora ślubnego

Z Łukaszem była pięć lat zanim zdecydowałam się za niego wyjść. Szukałam odpowiedniego momentu i tak na prawdę nie lubiłam załatwiać tego typu spraw, co powodowało, że termin ślubu ciągle odkładałam. W końcu się zdecydowałam, bo to było nieuniknione. 

Udane przyjęcie ślubne dzięki pomocy koordynatora 

koordynator ślubny warszawaUstaliliśmy termin i musiałam się zabrać za załatwianie spraw. Pożaliłam się przyjaciółce, że nie miałam na to czasu i ochoty a ona okazała się bardzo pomocna. Powiedziała mi, że w przygotowaniach ślubu jej kuzynki udział brał koordynator ślubny warszawa, który właściwie wszystkim się zajmował a jej kuzynka nie musiała się o nic martwić. Taka opcja mi się spodobała i zdecydowałam się na współpracę z takim koordynatorem. W internecie znalazłam masę ogłoszeń i było w czym wybierać. Zdecydowałam się na chłopaka, który był koordynatorem ślubnym od ośmiu lat. Posiadał spore doświadczenie a i opinie miał tylko pozytywne. Umówiłam się z nim na spotkanie i opowiedziałam o wszystkich swoich oczekiwaniach oraz przedstawiłam budżet, jaki miałam przeznaczony na to przedsięwzięcie. Koordynator ślubny był profesjonalistą co pokazał od razu. Szczegółowo wyjaśnił mi na czym polegała jego praca i nawet miał różne znajomości, dzięki którym mogłam całkiem sporo zaoszczędzić na tym ślubie. Powierzyłam mu przygotowania i byłam pewna, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Łukaszowi oczywiście powiedziałam o zatrudnieniu koordynatora ślubnego i uznał on, że podjęłam bardzo dobrą decyzję.

Koordynator zgodnie z obietnicą stanął na wysokości zadania. Mój ślub był pięknie przygotowany i nawet kwiaty były idealnie dopasowane do wystroju sali. Nie spodziewałam się, że wszystko aż tak pięknie przygotuje. Z jego usług byłam bardzo zadowolona i go polecałam.