Zaproszenia na ślub w stylu rustykalnym

W obecnie obowiązujących trendach ślubnych, najcześciej wybierany jest styl rustykalny, który wyróżnia się licznymi dekoracjami roślinnymi, a także elementami drewnianymi, które nadają niesamowity charakter przystrojonej sali. Oczywiście ma to również wpływ na cały klimat planowanego przyjęcia weselnego. Warto wcześniej poinformować gości o motywie przewodnim wesela, poprzez wybór odpowiednich zaproszeń, które oczywiście będą nawiązywać do stylu rustykalnego lub boho.

Jakie zaproszenia ślubne dla gości wybrać?

rustykalne zaproszenia na ślubNawet w przypadku stylu rustykalnego narzeczeni mogą mieć spory problem z wyborem jednego, konkretnego wzoru, ponieważ projektanci zaproszeń ślubnych proponują rozmaite kartki, m.in. z elementami suszonych kwiatów czy przepięknych koronek, wstążek i sznurkowych dodatków. Tak naprawdę wszystkie rustykalne zaproszenia na ślub prezentują się niesamowicie i z całą pewnością, oprócz swojej podstawowej funkcji informacyjnej, staną się również wyjątkową pamiątką organizowanego ślubu dla wszystkich bliskich. Wybór w dużej mierze zależy od indywidualnych upodobań przyszłej pary młodej, a także budżetu przeznaczonego na zakup zaproszeń. Tradycyjne drukowane modele są znacznie tańsze od tych typu hand made, które są czasochłonne i trudne w wykonaniu, jednak bez wątpienia wyglądają jak mini arcydzieło.

Zawsze warto zadbać o to, by zamówione zaproszenia były po prostu spójne ze wszystkimi pozostałymi elementami organizowanego przyjęcia, czyli m.in. z księgą gości, wykorzystanymi dekoracjami sali oraz podziękowaniami dla rodziny i znajomych. Zaproszenie często stanowi uchylenie rąbka tajemnicy na temat organizowanego przyjęcia oraz stylu, do którego goście powinni, ale oczywiście nie muszą się dopasować pod względem stylizacji czy prezentów.