Współpraca z kancelarią prawną

Wpadłem na pomysł, żeby wykorzystać zdobyte doświadczenie i umiejętności. Dlatego właśnie zdecydowałem się założyć własną firmę windykacyjną. Znałem się na negocjacjach, ponieważ odbyłem kilkanaście szkoleń z tego zakresu i posiadałem ogromną wiedzę na ten temat.

Zadowolenie ze współpracy z kancelarią prawną

Kancelaria prawna w PoznaniuNa przepisach prawa nie znałem się kompleksowo. Wiedziałem tylko to co niezbędne, ale dla właściciela firmy było to zdecydowanie za mało. Znajomy wtedy podpowiedział mi, że najlepiej byłoby dla mnie, abym współpracował z jakąś dobrą kancelarią prawną, bo dzięki temu uniknę różnych nieprzyjemnych sytuacji a brak wiedzy mógł do tego doprowadzić. Kancelaria prawna w Poznaniu, którą właśnie polecił mi znajomy współpracowała z różnymi przedsiębiorcami i pracowali tam doświadczeni ludzie. Od razu wiedziałem, że możliwe byłoby prowadzenie egzekucji sądowych dzięki współpracy z tą kancelarią i kontrahentów mógłbym dzięki temu obsługiwać kompleksowo. Zgłosiłem się zatem do właściciela tej kancelarii, by porozmawiać na temat współpracy. Dokładnie opisałem profil swojej firmy i wskazałem jakimi sprawami się zajmowałem. Windykacja dotyczyła głównie zadłużeń bankowych i telekomunikacyjnych a według właściciela kancelarii to były najprostsze sprawy. Właściciel kancelarii zgodził się ze mną współpracować i osobiście przygotował dla mnie umowę. Przeczytałem ją spokojnie w zaciszu swojego gabinetu i zgodziłem się na wskazane warunki. Wiedziałem, że dzięki tej współpracy wiele zyskam.

Firma rozwinęła się w błyskawicznym tempie. Mogłem obsługiwać wszystkie sprawy dzięki współpracy z kancelarią. Ceniłem to sobie i byłem zadowolony. Zatrudniłem nawet wielu nowych specjalistów do spraw windykacji telefonicznej i wiodło mi się coraz lepiej.