Użyteczny LightSheer Duet

Kiedy prowadzimy salon kosmetyczny i chcemy rozszerzyć nasze usługi o możliwość wykonywania trwałej depilacji laserowej, musimy oczywiście przejść odpowiednie szkolenie, ale również dokonać zakupu konkretnego sprzętu. Na rynku znajduje się kilka firm, które przykuwają uwagę, ale urządzenia jednej cieszą się szczególnie dużym uznaniem wśród specjalistów i klientów.

Budowa lasera Duet

laser lightsheer duetMowa oczywiście o marce LightSheer, która stosując najnowszą technologię i odpowiednie standardy bezpieczeństwa, dostarczyła na rynek produkt, który będzie w stanie zadowolić zarówno specjalistów kosmetyki estetycznej, jak i klientów zainteresowanych wykonaniem zabiegu depilacji laserowej. Szczególną popularnością cieszy się w ostatnim czasie laser LightSheer Duet, który został zaprojektowany w taki sposób, by dawać specjaliście dostęp do dwóch, niezależnych od siebie głowic. Jedna z głowic lasera jest większa i wykorzystywana jest do depilacji większych części naszego ciała, np. nóg czy też okolic bikini. Druga głowica jest znacząco mniejsza, możemy ją pod względem rozmiaru porównać do paznokcia, i doskonale sprawdza się w przypadku miejsc trudniej dostępnych lub mniejszych. Jeśli więc poddajemy się zabiegowi depilacji realizowanemu na naszej twarzy, zostanie on wykonany przy pomocy tej mniejszej głowicy, dla naszego bezpieczeństwa, ale też odpowiedniej precyzji wykonania zabiegu, na czym nam zależy.

Rzecz jasna, aby korzystać z aparatu LightSheer Duet, każdy pracownik, który będzie miał realizować zabiegi tego typu, powinien zostać uprzednio wcześniej odpowiednio przeszkolony przez trenerów producenta. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że zarówno pracownik, jak i klient będzie bezpieczny, a zakupiony sprzęt będzie odpowiednio czyszczony po zabiegu.