Świetna impreza w trójmieście

Razem ze znajomymi lubimy się nieźle zabawić. W związku z tym jeździmy po kraju zwiedzając różne dyskoteki. Jest to pewnego rodzaju nasze hobby, które realizujemy w wolnym czasie. Każdy z nas jest singlem w związku z czym nie mamy żadnych zobowiązań. Praca w korporacji bywa nadzwyczaj stresująca dlatego bardzo fajną alternatywą jest weekend z najlepszymi przyjaciółmi w jakimś ciekawym miejscu. Do tej pory zwiedziliśmy już sporo klubów.

Szykujemy się na szampańską zabawę w trójmieście

dobry dj trójmiastoBywaliśmy w różnych miejscach, poznaliśmy masę ciekawych ludzi z którymi utrzymujemy kontakt. Ostatnimi czasy pojawił się pomysł wypadu do trójmiasta. Od pewnego czasu nie mieliśmy okazji nigdzie wyskoczyć. Każdy z nas był zawalony robotą. Teraz nadarza się okazja żeby wyskoczyć gdzieś w przyszły weekend. Postanowiliśmy, że ten wypad musi być w pewnym stopniu wyjątkowy. Zamierzamy się świetnie bawić. Dlatego nasz wypad zaczęliśmy od poszukiwania odpowiedniego klubu, do którego się udamy. Jak każdy wie dobry dj trójmiasto to klucz do udanej imprezy. Po przejrzeniu wielu forów oraz stron internetowych klubów w trójmieście udało nam się wytypować ten, do którego szczególnie chcielibyśmy się udać. Im bliżej weekendu tym byliśmy bardziej podekscytowani. W końcu stało się, wybiła szesnasta w piątek. Na wyjazd umówiliśmy się o godzinie dziewiętnastej. Na szczęście do trójmiasta nie jest zbyt daleko. Na miejscu będziemy około dwudziestej pierwszej.

W piątek czeka nas impreza, później dzień na plaży. W sobotę wieczór znowu zamierzamy udać się do klubu. Jeśli dj się sprawdzi, wrócimy do miejsca, w którym spędzimy piątkowy wieczór. Mam nadzieję, że właśnie tak się stanie. Bardzo przypadł mi do gustu ten klub ze względu na opinie innych użytkowników oraz wystrój, który był zaprezentowany na stronie internetowej.