Sufit napinany odmieni każde wnętrze

Jak w prosty sposób odmienić wnętrze swojego domu lub mieszkania? Wystarczy jedynie zrobić mały remont, który przebiegnie bez kurzu, pyłu i ogólnego bałaganu. Z pomocą w tej kwestii przyjdzie nam nowa technologia w dziedzinie wykończeń wnętrz. Wystarczy zamówić sufit napinany, na którym możemy mieć nadrukowaną dowolnie wybraną grafikę.

Najmodniejsze są sufity napinane podświetlane

barrisol sufitWarto zacząć od wyjaśnienia co to takiego ten sufit napinany. Jest to bardzo nowoczesna wersja sufitu podwieszanego, który do niedawna wykonywało się najczęściej z płyt kartonowo-gipsowych. Taka technologia stosowana była z powodzeniem do niedawna, ale wiązała się z dużym sprzątaniem po takim remoncie. A teraz wystarczy zamówić Barrisol sufit napinany i w ciągu jednego dnia można mieć w dowolnym pomieszczeniu sufit o dowolnym wzorze graficznym. Montaż takiego sufitu polega na rozciągnięciu na wcześniej przygotowanych mocowaniach specjalnej membrany, czyli właśnie folii, którą można zadrukować w dowolny sposób. Nadruk na folii to kwestia gustu, ale wszyscy, którzy decydują się na sufit napinany wybierają wersję z podświetleniem ledowym. Diody montuje się wówczas nad folią, a efekt jaki można w ten sposób uzyskać jest po prostu niepowtarzalny. Podświetlony sufit z ciekawym nadrukiem wieczorem wygląda niesamowicie. Wystarczy wybrać sobie grafikę z gwiazdami a następnie włączyć podświetlenie, kiedy na dworze robi się już ciemno.

Koszt montażu sufitu napinanego z folią wydrukowaną pod indywidualne zamówienie wyniesie około trzystu złotych za metr kwadratowy. To cena maksymalna, jaką możemy znaleźć u producentów. W ramach tej ceny mamy szybki i czysty remont oraz niepowtarzalny efekt, którego nie osiągniemy w żaden inny sposób. Taki sufit sprawi, że salon nabierze zupełnie nowego blasku.