Spotkanie biznesowe w restauracji

W firmie przechodziłem doskonały okres, ponieważ podpisałem mnóstwo trafnych kontraktów. Dzięki temu wiodło mi się wspaniale i zarabiałem pieniądze, o jakich wcześniej nawet nie marzyłem. Co najważniejsze, miałem na oku jeszcze jeden kontrakt, na którym bardzo mi zależało. 

Zaproszenie kontrahenta do najlepszej restauracji w mieście 

restauracja w OpoluSpotkanie zaplanowałem w swojej firmie. Dysponowałem nową salą konferencyjną, w której było bardzo komfortowo. Dzięki sporym zyskom mogłem sobie pozwolić na taką salę. Spotkanie miało trwać kilka godzin a kontrahent był z daleka. Zdecydowałem się więc, że zaproszę go jeszcze na obiad do najlepszej restauracji w mieście. Szczególnie jedna restauracja w Opolu była przeze mnie często odwiedzana i właśnie tam zdecydowałem się zarezerwować stolik dla dwóch osób. W restauracji tej pracowała bardzo miła obsługa a kucharz gotował najlepsze potrawy. Wiele restauracji odwiedziłem w swoim życiu, ale ta jedna była w mojej ocenie najlepsza. Po spotkaniu w firmie zaprosiłem kontrahenta na obiad, ażeby przypieczętować udane negocjacje. Chyba zgłodniał, bo bardzo go ucieszyła moja propozycja. W restauracji stolik już czekał a kelnerka nas do niego zaprowadziła. Kontrahentowi bardzo spodobała się restauracja. Było w środku luksusowo i spokojnie można było porozmawiać. Zamówiłem sobie krewetki w sosie ziołowym a do tego białe wino. Mój kompan zdecydował się na wołowinę w czerwonym winie. Jedzenie w restauracji bardzo mu smakowało i był zachwycony.

W późniejszym czasie spotkania umawiałem w tej restauracji. Dostałem nawet własny stolik, który znajdował się na końcu sali w zaciszu. Dzięki temu wszelkie spotkania przebiegały w miłej atmosferze i przy smacznym jedzeniu. Kontrahentom to się zawsze bardzo podobało.