Skuteczne uwodzenie kobiet

Wielu panów zastanawia się, jak skutecznie uwieść kobietę. Na całym świecie organizowane są specjalne kursy uwodzenia, uczące podrywu i pewności siebie. Bez poczucia własnej wartości trudno jest poderwać kobietę, ponieważ kobiety uwielbiają silnych i zdecydowanych mężczyzn. Ja jestem tego wybitnym przykładem.

Jak uwieść kobietę?

uwodzenie kobietW rzeczywistości, poderwanie kobiety na ulicy wcale nie jest takie proste jakby mogło się wydawać. Należy zrobić to w bardzo umiejętny sposób, czyli nie narzucając się, a jednocześnie okazując delikatnie zainteresowanie. Mało który pan dzisiaj stosuje metodę tzw. ,,puszczenia oczka”, ponieważ to wręcz odstrasza, przynajmniej te panie, które mają klasę. Teraz uwodzenie kobiet powinno polegać na sprytnym zwróceniu uwagi,aby to panie same chciały zdobywać mężczyzn. Najlepiej jest po prostu ,,okrążyć”kobietę ze wszystkich stron, sprawić aby zwróciła na pana uwagę. Najpierw trzeba zorientować się, co pani lubi, jakie ma zainteresowania, gdzie jada i co czyta. Później, niby przypadkiem, natknąć się na wybrankę np. w restauracji. Następnie należy doprowadzić do powtórzenia tej sytuacji, aby w końcu kobieta uznała to za przeznaczenie. Kiedy dojdzie do sytuacji, że sama rozpocznie rozmowę, to trzeba kuć żelazo póki gorące. Należy wymienić się numerami telefonów i zaprosić panią do opery albo do teatru. Taka forma osaczenia wybranki może i jest kontrowersyjna, ale gwarantuję że bardzo skuteczna. Tak właśnie zdobył mnie mój mąż, do czego dopiero po latach się przyznał. Zawsze myślałam, że połączyło nas przeznaczenie.

Każdy mężczyzna powinien mieć swój własny patent na poderwanie kobiety. Nie można w tej kwestii niczego narzucać, a jedynie doradzić. Każdy jest bowiem inny, ma swoje upodobania i zasady. Ważne, aby byc zawsze pewnym siebie i swojej wartości.