Rezerwacja noclegu w Wiśle Malince

Zbliżał się mój wymarzony urlop. Tegoroczny zimowy wypoczynek postanowiłam spędzić razem z paczką moich znajomych w górach. Bardzo lubiliśmy wszelkiego rodzaju wycieczki, zarówno te zagraniczne, jak i w kraju. Jakiś czas później, rozpoczęłam poszukiwania idealnego miejsca dla mnie i moich przyjaciół.

Interesujące noclegi w Wiśle Malince

nocleg wisła malinkaPewnego dnia usiadłam w domu przed komputerem i zaczęłam przeszukiwać strony internetowe z ofertami. Jeśli chodzi o dobry nocleg Wisła Malinka ma wiele do zaoferowania. Udało mi się znaleźć bardzo ładny i interesujący ośrodek, w którym zarezerwowałam dwa pokoje. Po przyjeździe na miejsce od razu udaliśmy się do naszych pokoi, aby rozpakować swoje rzeczy. Pokoje okazały się być jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach, a dzięki temu, że mieliśmy dostęp do dużego tarasu o każdej porze mogliśmy podziwiać niesamowity górski krajobraz. Nasze pokoje były wyposażone w duże i wygodne łóżka, bardzo ładne dekoracje nawiązujące stylem do tego malowniczego regionu. Ponadto, w pokojach zainstalowane były nowoczesne telewizory, a w każdym pomieszczeniu znajdował się czajnik elektryczny i dostęp do kawy i herbaty. Także łazienki były bardzo ładnie urządzone i posiadały wszelkie niezbędne sprzęty i akcesoria. W każdej znajdował się duży prysznic oraz zestaw zapasowych ręczników i szlafroków. W naszym ośrodku funkcjonowała także mała restauracja prowadzona przez właścicieli, w której mieliśmy możliwość zamówienia śniadań oraz obiadów. Większość czasu spędziliśmy na stokach narciarskich, lecz ośrodek spełnił wszelkie nasze wymagania.

Tegoroczny zimowy urlop spędziłam razem z paczką moich przyjaciół. Spędziliśmy wspaniały czas w polskich górach korzystając z wszelkich zimowych atrakcji. Byliśmy zadowoleni z tego, że udało nam się spędzić kilka wolnych dni wspólnie, podczas których odpoczęliśmy i nabraliśmy sił do dalszej pracy.