Produkcja zbiorników o różnym przeznaczeniu

Zacznę może od tego, że od jakiegoś czasu mam nowe miejsce pracy. Dotychczas pracowałem w firmie, która zajmowała się dystrybucją maszyn rolniczych, jednakże zmieniłem miejsce pracy, ponieważ w poprzedniej pracy nie wypłacano nam, czyli pracownikom wynagrodzenia, więc nie było sensu dalej tam już pracować.

Zbiorniki adblu – zbiorniki najnowszej generacji

zbiorniki adbluePracę znalazłem sobie w firmie produkującej zbiorniki na paliwo i tym podobne rzeczy. Ogólnie moja firma produkuje przeróżne rodzaje takich zbiorników, takie jak na przykład najnowocześniejsze zbiorniki adblue. Generalnie jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która właśnie takie zbiorniki produkuje, także jest się czym pochwalić. Ostatnio nawet moja firma ma w planie wyprodukować najnowocześniejszy w Europie zbiornik na nawozy rsm. Na razie są to jedynie plany, ale mam nadzieję, ze nam to wyjdzie i dzięki temu jeszcze bardziej niż teraz rozsławimy się zarówno na polskim, europejskim, jak i międzynarodowym rynku. Mnie w nowej pracy pracuje się na prawdę bardzo dobrze, mam dobry kontakt zarówno z szefostwem, kierownikami, jak i pozostałymi pracownikami. Co dla mnie ważna wynagrodzenie jest płacone na czas, a prawdę mówiąc po poprzednim doświadczeniu bardzo się bałem, że znowu trafię na nieuczciwego pracodawcę. Wiadomo, że człowiek ma takie obawy, jak już się raz sparzy, jednakże póki co wszystko jest na prawdę w jak najlepszym porządku. Na początku jednak popełniłem w pracy gafę i bałem się, że zostanę zwolnione. Mianowicie montowałem w jednym miejscu w firmie dwie lampy przemysłowe led i przez przypadek doprowadziłem do zwarcia. Wskutek tego zwarcia niestety przestała funkcjonować maszyna produkująca zbiornik do transportu paliwa i trzeba było naprawiać to uszkodzenie przez pół dnia.

 

Bardzo się balem, że przez to stracę pracę, że będę musiał oddawać jakieś pieniądze za spowodowane uszkodzenie. Jednakże na całe szczęście tak się nie stało, szef stwierdził, że nic się nie stało i się tylko uśmiechnął. Od tej pory już żadna taka wpadka się nie zdarzyła i mam nadzieję, że tak zostanie.