Poszukiwania ortodonty w Częstochowie

Od dziecka miałam krzywe zęby. Dopóki był to tylko i wyłącznie problem estetyczny, nie zwracałam na to uwagi, ale ostatnio zaczęłam mieć problemy z gryzieniem i coraz częściej bolała mnie żuchwa. Nie mogłam już dłużej udawać, że ten problem mnie nie dotyczy. Musiałam udać się do jakiegoś bardzo dobrego ortodonty, który dobrał by dla mnie odpowiednie leczenie.

Gdzie w Częstochowie przyjmuje dobry ortodonta?

Ortodonta CzęstochowaDopiero niedawno przeprowadziłam się do Częstochowy i nie miałam pojęcia, gdzie przyjmuje jakiś dobry ortodonta. Zależało mi na tym, aby był to bardzo dobry lekarz, który ma pozytywne rekomendacje swoich poprzednich pacjentów. Wiedziałam, że leczenie ortodoncyjne jest dosyć długie, ale potrafi dać naprawdę bardzo dobre efekty. Moja przyjaciółka, która pochodzi z tego miasta doradziła im, gdzie przyjmuje bardzo dobry ortodonta Częstochowa to dosyć duża miejscowość, gdzie można znaleźć wielu lekarzy tej specjalizacji, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Posiada on własny gabinet w samym centrum Częstochowy, gdzie przyjmuje klientów zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Ma on bardzo szybkie terminy, dlatego z pewnością nie będę długo czekać na wizytę u niego. Wzięłam od koleżanki numer telefonu do jego gabinetu i skontaktowałam się z tym ortodontą jeszcze tego samego dnia. Od razu umówiliśmy się na pierwszą wizytę.

Już wkrótce przekonałam się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Lekarz przeprowadził odpowiednie badania i dobrał odpowiednią metodę leczenia moich zębów. Leczenie wcale nie było tak długie jak się spodziewałam. Już po kilku wizytach mój uśmiech był prosty, a co dla mnie najważniejsze okazało się, że moje dolegliwości bólowe całkowicie ustąpiły. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza.