Piękna sypialnia – wybór narzuty na łóżko

Jakiś czas temu postanowiłam nieco odmienić wygląd swojej sypialni. Wszystko jest z nią w porządku, po prostu lubię od czasu do czasu zmienić coś w swoim otoczeniu, potrzebuję powiewu świeżości. Postanowiłam więc poszukać czegoś, co nadałoby wystrojowi mojej sypialni ciekawego charakteru oraz uczyniłoby ją bardziej przytulną.

Piękna narzuta na łóżko ozdobą pomieszczenia

narzuty na łóżko 180x200Przejrzałam sporo różnorodnych dodatków, które nadawałyby się do mojej sypialni, jednak nic nie przykuło mojej uwagi wystarczająco. Jednak w pewnym momencie znalazłam dokładnie to, czego było mi trzeba – narzuty na łóżko 180×200, która całkowicie przykryje moją pościel. Niestety nie mam miejsca, w którym mogłabym ją co rano chować, więc ładnie składałam ją oraz zostawiałam na łóżku. Jednak ukrycie jej pod przepiękną narzutą to wspaniały pomysł, który nie tylko urozmaici wnętrze sypialni, ale również uchroni pościel przed zabrudzeniem w ciągu dnia. Bardzo wiele wzorów mi się spodobało, jednak ostatecznie zdecydowałam się na dosyć uniwersalną kratkę. Taki wzór doskonale pasuje do mojej sypialni, która została urządzona w nowoczesnym stylu. Narzuta okazała się mieć jeszcze jedną zaletę – doskonale się pod nią drzemie, ponieważ jest przyjemna w dotyku. Jeżeli jest mi zimno, może także pełnić funkcję dodatkowego okrycia. Bardzo się cieszę z tego zakupu, ponieważ doskonale pasuje do mojej sypialni.

Narzuta okazała się bardzo przydatnym dodatkiem do mojej sypialni. Jej kolorystyka wspaniale urozmaiciła moją sypialnię, w której wcześniej dominowały bardzo jasne barwy. Wybrana przeze mnie pościel ma nieco ciemniejsze kolory, które uczyniły wystrój tego pokoju o wiele ciekawszym. Poza tym narzuta pozwoliła mi zachować w sypialni porządek w o wiele łatwiejszy sposób.