Od lat reklamuje się na swoim aucie

Prowadząc małą firmę jednoosobową trzeba się liczyć z każdą złotówką. Oferuję ludziom tanie remonty domów i mieszkań. Działam od wielu lat i wiem już, że najlepszą formą reklamy dla mnie jest oklejenie mojego samochodu. Jak miałem starsze auto to sam oklejałem je literami samoprzylepnymi. Było to rozwiązanie odpowiednie na poprzednią dekadę.

Dzisiaj zamawiam profesjonalną reklamę

reklama na aucie cenaCzasy się zmieniły a moja firma trochę się rozwinęła. Nadal działam sam i zarabiam tyle, żeby starczyło na utrzymanie rodziny i na wszystkie nasze potrzeby. Firma się rozwinęła dlatego, że z polecenia i reklamy na samochodzie mam naprawdę sporo zleceń. Nie ukrywam, że dużo pracuję, ale postanowiłem, że nie będę nikogo zatrudniał. Teraz jeżdżę też lepszym samochodem i postanowiłem zrobić na nim profesjonalną reklamę. Właśnie dzisiaj zamawiam sobie wykonanie profesjonalnych magnesów, które przywierają do lakieru samochodowego. Taka reklama na aucie cena kosztuje dosłownie kilkadziesiąt złotych za jeden taki magnes. Jako, że mam całkiem spory samochód dostawczy to zamówiłem kilka całkiem sporych magnesów. Z niecierpliwością czekam na ich wyprodukowanie. Jak tylko je otrzymam to od razu je przyklejam, bo na moim nowym dostawczym busie jest trochę pusto bez tej reklamy. Ale najfajniejsze jest to, że magnesy można wykorzystać na każdy samochód. Więc jak pojedziemy całą rodzinką gdzieś autem osobowym to również mogę zrobić sobie reklamę na osobówce.

Kiedyś sam robiłem sobie na aucie reklamę. Nie było to profesjonalne, ale na pewno działało, bo sporo ludzi do mnie dzwoniło w sprawie remontów. Dzisiaj zamówiłem coś bardziej profesjonalnego. Duże magnesy reklamowe, które można przylepić do samochodu i w dowolnym momencie zdjąć. Albo można je przyczepić do innego samochodu.