Nowy magazyn z częściami

Od jakiegoś czasu pracuję w sklepie motoryzacyjnym. Nasza główna działalność polega na sprzedaży części zamiennych do aut osobowych oraz sprzedaży różnego rodzaju akcesoriów samochodowych. Ostatnimi czasy jeśli chodzi o akcesoria najlepiej sprzedają się nam uchwyty samochodowe, ładowarki oraz dywaniki samochodowe. Coraz wyższy poziom życia skłania ludzi do dbania o swoje samochody.

Nowa inwestycja dotyczy francuskiego producenta samochodów

części do samochodów renaultDla niektórych samochód jest jedynie środkiem do zrealizowania celu, którym jest na przykład przewiezienie ładunku z punktu A do punktu B. Jest jednak grono ludzi dla których jazda samochodem jest prawdziwą przyjemnością, przez co lubią oni kupować różne gadżety do swoich aut. Mimo zwiększonego zapotrzebowania na akcesoria samochodowe, firma funkcjonuje głównie sprzedaży części samochodowych. Szczególnie atrakcyjnym kierunkiem rozwoju jest wprowadzenie do oferty części do samochodów renault, które ma nastąpić w przyszłym roku. Do tej pory szef strasznie się wzbraniał przed tym ruchem, nie mógł dojść do porozumienia z dostawcą. Jednak ostatnio nastąpił przełom w negocjacjach. Podpisana została umowa długoterminowa, która gwarantuje współpracę na ściśle określonych warunkach. Jest to krok milowy dla naszej firmy. Od dawna klienci dopytują się o różnego rodzaju części do renault. Teraz nareszcie będziemy mogli zapewnić podaż na ten popyt. Przyniesie to na pewno spore zyski całemu zakładowi.

Przygotowując firmę na ten krok, szef zlecił rozbudowanie magazynu części w taki sposób żeby mógł pomieścić wszystkie elementy, które będziemy zamawiać. Nie było to proste zadanie. Magazyn w chwili obecnej był już bardzo zatowarowany. W związku z uwagami personelu szef postanowił wybudować osobny magazyn tylko na części renault. Bardzo wierzy on w powodzenie tej inwestycji.