Nowoczesne stoliki do salonu

Każdy z nas chce mieć piękne mieszkanie. Niektórzy gustują w meblach nowoczesnych i ponad czasowych.Inni poszukują najlepszych perełek na pchlich targach lub w antykwariatach np. stolik art deco. Jedni i drudzy na pewno starają się by wnętrze mieszkania było zadbane i czyste. 

Czy stoliki art deco są drogie?

stolik art decoDopełnieniem każdego wnętrza są niebanalne dodatki. Zarówno w stylu nowoczesnym jak i starodawnym. Jednym z najpopularniejszych dodatków do domów jest stolik art deco. Taki stolik będzie pasował zarówno do ponadczasowego wnętrza jak i do takiego urządzonego w stylu zabytkowym. Taki stół wzorowany na lata 30-te ma często możliwość rozkładania. Charakteryzuje się zaokrąglonym blatem i bardzo prostym wyglądem. Najdroższe są te wykonane z drewna. Niektóre z nich mają blat ze szkła, a nogi drewniane. Najbardziej cenione są te w kolorze naturalnego drewna, jednak znacznie tańsze czyli szklany blat na miedzianej nodze możemy znaleźć w sklepach meblowych. Takie tańsze alternatywy kosztują już od kilkuset złotych. Niektóre firmy proponują różne wymiary takich stołów. Oznacza to, że możemy kupić dwa o różnych rozmiarach, z możliwością chowania mniejszego pod większy. Niektórzy producenci oferują także łączone stoliki. Są to np. dwa blaty umieszczone na jednych chromowanych nóżkach, ale na dwóch różnych wysokościach. Takie nowoczesne stoliki nadają charakter każdemu wnętrzu, zarówno pasują do salonów jak i do sypialni jako stoliki nocne. Zdecydowanie są polecane do każdego rodzaju wnętrz.

Każdy kto chciałby mieć w swoim mieszkaniu dodatek ponadczasowy i bardzo nowoczesny, powinien zaopatrzyć się w stolik art deco. Są one świetnym rozwiązaniem jako stolik kawowy oraz do małych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na duże stoły czy ławy.