Najwyższa jakość w minikoparkach CASE

Firma CASE to lider na rynku maszyn budowlanych. Ich coraz to nowocześniejsze urządzenia sprawdzają się w wielu miejscach i dostarczają marce nowych klientów, którzy są bardzo zadowoleni z dokonanego zakupu. Jedną z nowości wśród ich produktów są bardzo interesujące i przydatne minikoparki.

Minikoparka na każdej budowie

minikoparka CASEMinikoparka to odpowiedź na ciężkie i zajmujące niepotrzebnie dużo miejsca koparki. Posiadają one elementy konstrukcji praktycznie identyczne jak ich pierwowzory, a wyposażone są najczęściej w podwozie gąsienicowe, lemiesz i mechanizm kolumny obrotu wysięgnika. Stosuje się je na dużą skalę przy niewielkich pracach budowlanych, gdzie nie ma potrzeby korzystania z dużych koparek. Minikoparka CASE jest bardzo wydajna i stabilna, dzięki czemu może pracować w najtrudniejszych warunkach. Posiada niezawodny silnik oraz mocny układ hydrauliczny, które pozwalają na wykonywanie efektywnej pracy. Wyposażona jest w przestronną i wygodną kabinę, w której odnajdzie się każdy operator. Maszyna ta cechuje się wydajnym przepływem hydraulicznym, szerokim kątem obrotu wysięgnika, bezpiecznym systemem sterowania oraz najlepszą maksymalną wysokością wysypu i nieprzeciętną stabilnością. Minikoparki CASE to duża wszechstronność i bardzo wysoka wydajność, na którą zasługują wszystkie place budowy. Produkty tej marki już nie raz udowodniły budowlańcom, że stawiając na nie stawiamy na efektywną i dobrze wykonaną pracę. Firmie CASE zaufało już tysiące klientów na całym świecie, dlatego nie ma wątpliwości co do jakości ich minikoparek.

Jeżeli nie potrzebujemy dużych koparek, które zajmować będą dużo miejsca i będą miały większą pojemność niż jest to konieczne, to warto zainteresować się minikoparkami oferowanymi przez firmę CASE. Jest to pewny wybór wysokiej jakości oraz gwarancja zadowolenia z zakupu przez długi czas i na wielu placach budowy.