Najlepsze body dziecięce

Z pewnością kompletowanie wyprawki dla noworodka jest wyjątkowo przyjemnym zadaniem dla każdej mamy. Musi ona zakupić łóżeczko ze szczebelkami, głęboki wózek, niezbędne akcesoria do pielęgnacji czy komplet ubranek na każdą pogodę.

Z czego są wykonane body dla dzieci?

body dziecięce metryczkaMaluchy mają bardzo delikatną skórę, która łatwo ulega podrażnieniom, dlatego tak ważna jest wysoka jakość materiałów, z którymi maluch ma bezpośredni kontakt. W szczególności odnosi się to do pościeli, kocyków i ubranek. Najlepsze będą bawełniane, gdyż jest to tkanina, która świetnie chłonie wodę, jest miękka w dotyku i pozwala skórze oddychać, czyli wszystko czego potrzebuje maluch. Jednym z najwygodniejszych ubrań dla noworodka i niemowlaka są body. Mogą one mieć krótki lub długi rękaw oraz dostępne są modele zakładane przez główkę i zapinane na całej długości. Są przede wszystkim bardzo uniwersalne, gdyż sprawdzą się o każdej porze roku i będą pasować do wszystkich okazji. Ciekawą propozycją są body dziecięce metryczka na nich może być wykonana na indywidualne zlecenie, gdyż wielu sprzedawców oferuje klientom taką usługę. Wystarczy kupić  gładkie body i zlecić wykonanie na nich metodą cyfrową nadruku oznaczającego aktualny wiek malucha. Takie body świetnie się sprawdzą do zdjęć pamiątkowych, ponieważ nie trzeba będzie wykonywać żadnych dodatkowych czynności, aby było wiadomo w jakim wieku jest dziecko. W sklepach z artykułami dla niemowląt bez problemu dostaniemy klasyczne, jednokolorowe ubranka, które idealnie się nadają na wykonanie metryczki.

Inną możliwością jest udanie się z ubrankiem do punktu ksero, gdzie wykonywane są cyfrowe nadruki na różnych powierzchniach. Może to być nieco droższe rozwiązanie, ale na pewno efekt końcowy będzie zadowalający. Body z metryczką będą świetną pamiątką dla rodziców, ale tez malucha.