Najlepsza karma dla psa

W mieście bardzo dużo ludzi posiada psy w mieszkaniu. Są to często maskotki całych rodzin, gdzie każdy troszczy się o czworonożnego pupila najlepiej jak potrafi. Najwięcej dobrego dla psa zrobimy, kiedy damy mu pełnowartościową karmę.

Rodzaje karmy dla psa

karma dla psów wolfsblutKażdy pies jest inny, ma swoje ulubione smaki, zabawy, czy nawet miejsca gdzie lubi spać. Żywienie psów ma wielkie znaczenie dla zdrowia zwierząt. Weterynarze jednogłośnie zalecają, aby podawać psu karmę dopasowaną do jego wieku i ewentualnych problemów zdrowotnych. Karma dla psów Wolfsblut jest wysokojakościowym pożywieniem, w którym znajdują się wszystkie niezbędne składniki odżywcze. W karmie znajdują się tylko wyselekcjonowane kawałki mięsne z najlepszych gatunków mięs, oraz mnóstwo warzyw wzbogacających wartości odżywcze i smakowe. Forma karmy jest łatwo przyswajalna i została podzielona ze względu na użyte do produkcji mięso i użyte dodatki. Najpopularniejsze smaki Wolfsblut, to jagnięcina z ryżem, kaczka z batatem, konina z ryżem, lub łosoś. Dla psów o delikatnym żołądku polecane są karmy z batatami, gdyż nie zawierają glutenu, laktozy i ciężkostrawnych składników. Dla psów bez kłopotów z układem trawiennym, mogą być pozostałe karmy. Każdy rodzaj suchej karmy jest wzbogacony o ważne pierwiastki, takie jak cynk, wapń, fosfor, czy miedź. Ponadto zawierają witaminy A, D, E i wszystkie z grupy B. Firma Wolfsblut produkuje także doskonałej jakości mokrą karmę, którą kupimy w puszkach o pojemności osiemset gramów.

Każdy pies zasługuje na dobrą jakościowo karmę, dlatego warto wybieraj tylko te najlepszej jakości. Karma Wolfsblut jest przeznaczona dla szczeniaków, dorosłych psów i seniorów bez względu na rasę. Cena karmy zaczyna się od około trzydziestu złotych za kilogram.