Kupiłem starą halę magazynową i ją odnowiłem

Prowadzenie firmy zajmującej się sprzedażą internetową wiąże się z koniecznością posiadania odpowiedniej przestrzeni magazynowej. Jak założyłem swoją firmę to pierwszy magazyn miałem w swoim garażu. Teraz firma się trochę rozrosła i zaczęła być konieczna większa przestrzeń magazynowa. Mogłem magazyn wybudować, kupić albo wynająć.

Zainwestowałem w opuszczoną halę magazynową

hale magazynowe bydgoszczPostanowiłem zainwestować pieniądze w kupno własnego magazynu. Było to najlepsze, ale jednocześnie najszybsze rozwiązanie. Budowa hali o konstrukcji stalowej i tak trwałaby przynajmniej dwa miesiące. A wynajem był trochę mało opłacalny, bo musiałbym płacić za coś co i tak nigdy nie będzie moją własnością. Dlatego właśnie wymyśliłem sobie, że kupię jakiś magazyn albo gotową halę. Któregoś dnia wybrałem się zobaczyć wszystkie hale magazynowe Bydgoszcz to miasto, w którym chciałem taką halę kupić. Jedna z ofert dotyczyła starej i opuszczonej hali, która teoretycznie była w naprawdę opłakanym stanie. Ale była do sprzedania za niewiarygodnie małe pieniądze. Jak sobie szybko policzyłem to nawet poniesienie sporych kosztów na remont takiej hali i tak byłoby bardzo opłacalne. Oferowaną cenę udało mi się jeszcze zbić i właściwie od razu zdecydowałem się na zakup tej opuszczonej hali magazynowej. Jak tylko przepisano na mnie akt własności tej nieruchomości to od razu wynająłem profesjonalną firmę, która miała tej hali przywrócić dawną świetność.

Dzisiaj moja firma ma do dyspozycji nowoczesną i świetnie wyposażoną przestrzeń magazynową. Remont kosztował krocie, ale po podliczeniu kosztów i tak mi się to wszystko bardzo opłaciło. Za halę w takim stanie jak jest teraz musiałbym zapłacić miliony złotych. Moja firma w końcu może się rozwijać, a ja mogę zamawiać jeszcze większe partie towaru.