Kupił mi środki nikwax – chce się oświadczyć?

Cześć wam. Muszę się szczerze przyznać, że  od razu mam do was całkiem spory stos pytań. Zacznę od konkretów, bo pewnie jak się rozpiszę, to zgubię wątek. Będę was, zatem pytać dzisiaj o wiele potrzebnych mi w najbliższym czasie rzeczy.

Jedziemy w góry – podarował mi środki  nikwax

buty meindl

Po pierwsze, namiot turystyczny, po drugie o buty chiruca, po drugie o buty meindl, a po trzecie zapytam was, o to, co myślicie o TomTom Bandit… A teraz przedstawię wam kontekst, moich pytań. Mój chłopak powiedział mi dzisiaj, że za trzy dni jedziemy w góry. Na początku na niego nakrzyczałam, przecież, jak sami dobrze wiecie do wyjazdu w góry trzeba się przygotować. Jednak, on powiedział mi, że wszystko już ma przygotowane. I właśnie powiedział, że kupił namiot turystyczny, bo powiedział mi, że przeczytał w jakimś poradniku, że w górach zawsze trzeba mieć przy sobie namiot turystyczny…, to prawda? Dobrze, to namiot, to jeszcze jakoś rozumiem, ale, po co mu to TomTom Bandit? I co, to w ogóle jest to TomTom Bandit? Czy on ma zamiar zabrać mnie a jakieś sporty ekstremalne? Co prawda kocham góry, ale na żadne parki linowe i tego typu atrakcje, to ja się nigdy nie pisałam!!! No i trzecia kwestia, ta, która zdumiała mnie najbardziej, mój chłopak kupił mi buty i to dwie pary! Kupił mi buty meindl, a także buty chiruca! Oczywiście nie zapomniał również o tym, że środki nikwax pomogą mi zadbać o obuwie. Skąd w ogóle on się nagle zna na butach treningowych? I tutaj chciałam was zapytać, bo buty meindl znam, bo użytkowałam, ale buty chiruca, to już dla mnie zupełna nowość, możecie powiedzieć mi coś więcej na ich temat? W ogóle to jestem strasznie ciekawa, co ten mój czarodziej, jeszcze wyczaruje. Do tej pory, nigdy nie robił mi takich niespodzianek, a tutaj proszę… jeny chyba nie chce mi się oświadczyć?! To by dopiero było!!! Widzicie, mówiłam, że odbiegnę od tematu.

Ja już tak mam, chciałam zapytać o TomTom Bandit i jakiś namiot turystyczny, a kończę na tym, czym myślicie, że mój chłopak mi się oświadczy… Cała ja! Zmierzając jednak do brzegu, proszę was o opinię i odpowiedzi na moje pytania. Ja się kłaniam nisko i uciekam…, Cześć wam!!!