Jaką ławę wybrać do salonu?

Po kilku miesiącach gruntownego remontu, mogliśmy w końcu skupić się na detalach, które wbrew pozorom dużo potrafią zmienić w pomieszczeniach. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem mebli do pokoju dziennego. Jednak największy problem mieliśmy ze stołem. Nie chodziło o to, że nie podobało się nam nic tylko bardziej chodziło o ich brak funkcjonalności.

Podnoszone ławy w pokoju 

ława podnoszona rozkładanaKtóregoś dnia mój szanowny mąż, kiedy wrócił z pracy, oznajmił mi, że znalazł idealne rozwiązanie dla nas. Spoglądałam na niego z niedowierzaniem, nie chcąc się rozczarować. Wyciągnął z plecaka gazetkę, na której widniała ława podnoszona rozkładana. Chwyciłam reklamę do ręki i zaczęłam czytać więcej o ławie. W sumie to właśnie o coś takiego nam chodziło. W ofercie były trzy kolory ław, więc spokojnie znajdziemy odpowiedni kolor, który będzie pasował do reszty. Im więcej spełnia funkcji dane urządzenie, tym lepiej. Przynajmniej ja tak uważam, ponieważ z jednej strony będzie ona niska oraz wąska, a kiedy przyjdą do nas goście będziemy mogli ją podnieść oraz rozłożyć, dzięki czemu zmieścimy swoich gości. Wydaje mi się, że coraz bardziej popularne są meble, które posiadają więcej niż jedną funkcję, tak jak jest to w przypadku ławy podnoszonej rozkładanej. Ława podnoszona rozkładana jest dostępna prawie we wszystkich sklepach meblowych, bo wbrew pozorom jest na nią popyt. Bardzo podobało mi się takie rozwiązanie, ponieważ tego typu ławy są z całą pewnością są bardziej praktyczne.

Oczywiście cena ław podnoszonych rozkładanych jest różna. Wszystko zależy od wymiaru, który nas interesuje, z jakiego drewna byśmy chcieli taką ławę oraz tego czy w jakim sklepie kupujemy dany mebel. Warto oczywiście przejrzeć kilka ofert, aby później móc wybrać najlepszą opcję dla siebie.