Jak zlikwidować cienie wokół oczu?

Moja uroda jest bardzo specyficzna. Jestem blondynką o jasnej karnacji. Typowa wiosna z niebieskimi oczami. Nie mam idealnej urody. Posiadam wiele kompleksów. Najgorsze są cienie wokół oczu, z którymi nie mogę sobie poradzić.

Zdecydować się na redukcję cieni?

redukcja cieni pod oczami BiałystokOd zawsze starałam się tak dobierać kolory cieni do powiek, aby zredukować cienie wokół moich oczu. Nie posiadam ich tylko pod oczami, ale i nad. Nad to jeszcze ujdzie, ponieważ dobrałam odpowiednie kolory na górną powiekę. Pod oczami jest nieco gorzej. Zwykle używałam korektora, aby móc zlikwidować nie ładnie wyglądające defekty mojej urody. Moja mama od dawna mi mówi, że redukcja cieni pod oczami Białystok to jest bardzo dobre rozwiązanie. Na początku byłam tym wszystkim przerażona, ponieważ boję się jakichkolwiek zabiegów. Nigdy nawet nie byłam u fryzjera czy kosmetyczki a co dopiero zabieg na redukcję cieni pod oczami. Ostatnio jednak coraz bardziej przekonuję się do tego pomysłu. Moja skóra pod oczami wygląda coraz gorzej z uwagi na fakt, że dużo pracuje przy komputerze i moje oczy są po prostu zmęczony. Wygląd nie jest najważniejszy, ale jest oczywiście ważny. Jak tak dalej będę wyglądać, to nigdy w życiu nie znajdę męża. Tak więc cel na to lato, to redukcja cieni pod oczami a potem mogę jechać na wakacje i szukać partnera. Nie chcę mieć już więcej kompleksów. Kiedyś mój były chłopak powiedział mi, że muszę coś zmienić w swoim wyglądzie bo wyglądam jak królik. Wprawił mnie tym samym w bolesne kompleksy, których dziś pragnę się pozbyć.

Zdaję sobie sprawę z tego, że redukcja cieni pod oczami w gabinecie kosmetycznym jest dla mnie jedynym ratunkiem. Nie pomagają naturalne sposoby, jak kostki lodu, czy okłady herbaciane, to muszę zastosować bardziej rygorystyczne działania.