Jak wykonać skuteczną sesję korporacyjną

Praca dla tak ogromnej korporacji wcale nie należała do najłatwiejszych. Miałam sporo zadań, z którymi sama musiałam sobie radzić. Często też wpadałam na oryginalne pomysły, które zawsze spotkały się z pozytywną opinią mojego kierownika. Mój ostatni pomysł był najlepszy.

Udana sesja korporacyjna dzięki doświadczonemu fotografowi

sesje korporacyjne - WarszawaWpadłam na pomysł, by stworzyć stronę internetową dostępną tylko dla pracowników korporacji. Dzięki temu każdy mógł zobaczyć co się dzieje w firmie i poznać jej strukturę. Miały tam znaleźć się zdjęcia pracowników oraz informacje jakie funkcje dokładnie pełnili. W tym celu musiałam zrobić zdjęcie każdemu pracownikowi, jednak nie dysponowałam odpowiednim sprzętem. Potrzebowałam kogoś, to wykonywał skuteczne sesje korporacyjne – Warszawa i taką osobę zaprosić do współpracy. Za przyzwoleniem kierownika zdecydowałam się poszukać doświadczonego fotografa, który miał wykonać taką sesję dla naszej korporacji. Wybrałam młodego chłopaka, który wykonywał profesjonalne zdjęcia i to właśnie z nim podjęłam współpracę. Na dodatek współpracował on z makijażystką, która przygotowywała każdą osobę do takiej sesji korporacyjnej. Sesja przebiegała w siedzibie firmy. Zarezerwowałam w tym celu salę konferencyjną, w której wykonywane były zdjęcia. Pracownicy chętnie godzili się na taką sesję i w ciągu dwóch dni udało się zrobić wszystkim zdjęcia. Byłam zadowolona z takiego obrotu spraw, bo na czasie mi głównie zależało. Sesja przebiegła profesjonalnie.

Na stronie internetowej pojawiły się zdjęcia korporacyjne i dzięki temu każdy z pracowników telemarketingu mógł zobaczyć jak wyglądał kierownik działu logistyki i za co konkretnie odpowiadał. Dzięki temu udało się wprowadzić udogodnienia, które wszystkim ułatwiały pracę.