Internetowy konkurs z zabawkami

Lubię brać udział w internetowych konkursach i już kilka razy zdarzyło mi się wygrać w nich jakiś ciekawy gadżet. Potrzeba tylko trochę czasu i kreatywności w odpowiadaniu na pytania konkursowe. W ostatnim konkursie do wygrania były zabawki edukacyjne dla dzieci.

Zabawki kreatywne dla dzieci nagrodą główną

zabawki kreatywne dla dzieciTakie różne wymyślne misie, które po naciśnięciu na określoną część ciała, na przykład brzuszek, mówiły w innym języku nazwę danej części ciała. Jest to świetny sposób nauki, ponieważ dzieci bardzo szybko się uczą i zapamiętują nowe słowa. Myślę, że zabawki kreatywne dla dzieci są lepsze, niż te tradycyjne, bo bardziej rozwijają wyobraźnię i przy okazji czegoś uczą. Sama nie mam dzieci, ale moja starsza siostra ma ślicznego synka. Ma już trzy i pół roku, dlatego szukałam dla niego czegoś w kategorii: zabawki edukacyjne dla 3 latka. Niestety, nie było tam niczego ciekawego, widocznie wszystkie takie konkursy już się zakończyły. Wpisałam zatem frazę: zabawki edukacyjne dla 4 latka i znalazłam dwa ciekawe konkursy. W obydwu chodziło mniej więcej o to samo, trzeba było napisać dlaczego chce się dostać zabawkę oraz jak będziemy się bawić nią ze swoim dzieckiem. Napisałam dość wyczerpujące odpowiedzi, po czym je wysłałam. Niestety na wyniki konkursu trzeba czekać prawie miesiąc. Stwierdziłam, że nie będę tym już zajmowała swojej głowy – jak wygram, to na pewno się do mnie zgłoszą, telefonicznie albo od razu wyślą nagrodę. I tak też było – po miesiącu zadzwoniła miła pani mówiąc, że wygrałam główną nagrodę i chciałaby potwierdzić adres, który podałam. Tydzień później przyszła do mnie paczka z wybraną zabawką – żyrafką interaktywną. Byłam nią zachwycona i miałam nadzieję, że mojemu siostrzeńcu spodoba się ona w równym stopniu, co mnie.

 

Postanowiłam trzymać ją u siebie aż do jego czwartych urodzin i wtedy sprawić mu niespodziankę. Tak też było – pamiętam z tych urodzin, że najbardziej ucieszył się właśnie ze swojej nowej żyrafy od cioci. Bardzo się cieszyłam, że mogłam sprawić mu taką radość oraz z tego, że będzie mógł uczyć się jednocześnie bawiąc.