Ile kosztują urządzenia do street workoutu

Mam nastoletnią córkę. Na naszej wsi nie ma w ogóle atrakcji dla nastoletnich dzieci. Rozmawiałam z kilkoma mamami, które mają dzieci w podobnym wieku i wszystkie uznały, że przydałoby się zorganizować dzieciom jakieś atrakcje, żeby zachęcić je do przebywania na świeżym powietrzu. Jedna z mam uznała, że świetnie byłoby się skrzyknąć i urządzić naszym dzieciom siłownię zewnętrzną.

Urządziliśmy dzieciom plac do street workoutu 

plac street workout cenaKażda z nas przyznała, że jest to świetny pomysł. Nie dość, że dzieci będą przebywały na świeżym powietrzu, to w dodatku będą robić to aktywnie. Takie place do street workoutu były popularne w sąsiednich miejscowościach, dlatego liczyłyśmy, że u nas też to się sprawdzi. Jedna z mam od razu otworzyła przeglądarkę internetową na swojej komórce i wpisała w wyszukiwarkę frazę: plac street workout cena. Zaczęliśmy podliczać koszty i wyszło nam na to, że takie plac będzie nas kosztował około 30 tysięcy złoty. Był to koszt wszystkich urządzeń do street workoutu, ich montażu oraz odpowiedniej konserwacji. Zdecydowałyśmy się, że zakupimy urządzenia wysokiej jakości, które dają możliwości wykonywania różnorodnych ćwiczeń, tak aby plac był dużą atrakcją dla naszych dzieci. Wybraliśmy uniwersalne pawilony fitness oraz chodziki wolnostojące i motylki pojedyncze do ćwiczeń. Złożyłyśmy też wniosek o dofinansowanie do urzędu gminy.

W ten sposób własnym sumptem udało nam się urządzić plac do street workoutu, który szybko stał się wizytówką naszej wsi. Plac był wyposażony w nowe i trwałe urządzenia do fitnessu i siłowni, wykonane z solidnej nierdzewnej stali z warstwą ocynkową. Zdecydowaliśmy się także zamówić odpowiednie sportowe podłoże pod urządzenia, żeby ewentualne upadki nie były zagrożeniem dla użytkowników placu.