Gabinet dentystyczny w Rzeszowie

Zbliża się bardzo ważne wydarzenie w moim życiu. W przyszłym miesiącu będę brała ślub. Wszystko mam już zaplanowane. Umówiłam kosmetyczkę i fryzjera. Niestety podczas grilla zdarzył się mały wypadek. Niby mały, ale bardzo ważny. Złamałam ząb, prawą dwójkę. Przecież nie mogę brać ślubu bez zęba. Wstyd mi nawet chodzić tak do pracy. Muszę szybko umówić się do specjalisty, żeby coś z tym zrobić.

W Rzeszowie łatwo znaleźć dobrego dentystę

Dentysta z RzeszowaNa szczęście mieszkam w dużym mieście. Znalezienie specjalisty nie będzie problemem. Niestety u pani doktor, do której chodzę właśnie jest na urlopie. Dentysta z Rzeszowa jest zatem bardzo przeze mnie poszukiwany. Gabinetów dentystycznych w tym mieście jest naprawdę dużo. Posłuchałam jednak rady przyjaciółki i poszłam do bardzo renomowanego dentysty. Nie mogłam sobie pozwolić, by leczenie było wykonane byle jak. Ślub to zbyt ważna uroczystość. Udało mi się zapisać na termin odległy tylko o dwa dni. Stomatolog zaproponował mi nałożenie koronki. Bałam się, że będzie się różnić kolorem od reszty moich zębów, ale okazało się, że niepotrzebnie. Poddałam się również skalingowi i piaskowaniu zębów, by usunąć osad. Moje zęby stały się dzięki temu znacznie bielsze. Po weselu odwiedzę gabinet jeszcze raz, by wyleczyć próchnicę z jednym z moich zębów. Jestem pewna, że pan doktor zyskał nową stała pacjentkę, a gabinet będę polecała znajomym.

Za leczenie nie zapłaciłam tak dużo jak się spodziewałam. Ząb trzyma się bardzo dobrze, ale nadal muszę uważać, kiedy jem coś twardego. Na szczęście na weselu i zdjęciach ze ślubu będę miała olśniewający uśmiech. Cieszę się, że zdecydowałam się na usunięcie osadu. Już nie mogę się doczekać tego wyjątkowego dnia. Zostały tylko dwa tygodnie. Mam nadzieję, że teraz już wszystko pójdzie zgodnie z planem.