Firmy przewozowe oferują transfery lotniskowe

Jak najprościej dostać się z miejsca zamieszkania na lotnisko? Odpowiedzią na to pytanie wcale nie jest własny samochód. Bo to wcale nie jest najprostsze rozwiązanie. O wiele łatwiej jest skorzystać z usług firmy przewozowej oferującej transfery lotniskowe. Działają one podobnie jak taksówki, ale wykonują kursy tylko na lotnisko lub z lotniska.

Transfery lotniskowe tańsze niż taksówki

transfer lotnisko gdańskZaletą skorzystania z usług firmy oferującej takie przewozy osób na lotnisko jest na pewno to, że są one o wiele tańsze od taksówek. Ich stawki za przejechane kilometry są o wiele niższe, a dodatkowo wiele takich firm negocjuje z klientem cenę indywidualnie. Sporo można zaoszczędzić decydując się na transfer lotnisko Gdańsk, a im dalej mamy do lotniska tym więcej na takim transferze zaoszczędzimy względem ceny za przejazd taksówką. Jeśli z domu do lotniska mamy około pięćdziesięciu kilometrów to za usługę firmy przewozowej zapłacimy około sto pięćdziesiąt złotych. Przy czym samochód, którzy przyjedzie będzie odpowiednikiem taksówki bagażowej, bo wiadomo, że na lotnisko jedzie się z bagażami. Kurs taką taksówką bagażową zamówioną w jednej z gdańskich korporacji będzie kosztować około sto złotych więcej. Co więcej – taki transfer jest o wiele korzystniejszy niż dojazd na lotnisko swoim autem. Odchodzą bowiem koszty związane z opłaceniem parkingu, bo swój samochód można zostawić po prostu pod domem.

Ceny usług firm przewozowych zajmujących się przewozem pasażerów na lotnisko i z lotniska można oczywiście negocjować. Dla wielu osób jest to istotny fakt, ale ceny takich transferów są naprawdę niskie, więc nie zostaje wiele miejsca na ich negocjowanie. W taki sposób można wygodnie dotrzeć na lotnisko nawet w kilka osób. Dla rodzin z dziećmi jest to bardzo duże ułatwienie w podróży.