Elastyczny producent namiotów

Sprzedaż jest głównym elementem w wielu aspektach. Ja jako hodowca psów rasy bulterier zawsze starałem się o odpowiednią prezentację. Działałem przez wiele lat i moja hodowla miała na swoim koncie wiele medali. Każda wystawa była okazją do autoprezentacji. Nie chodziło mi o sprzedaż ale o przyciągnięcie uwagi innych hodowców.

Namiot na wystawę psów

namioty reklamowe z WarszawyCzęsto w ten sposób można było nabywać nowe przyjaźnie, które owocowały świetną współpracą w gronie hodowców bulterierów. Ostatnio gdy dowiedziałem się, że bierzemy udział w prestiżowej wystawie o randze światowej byłem podekscytowany. Niestety musiałem się do niej przygotować. Konieczny był specjalny namiot. Tam zawsze można było zostawić klatki ze zwierzętami oraz swoje rzeczy. Również to przyciągało uwagę innych ludzi. Uznałem, że warto skontaktować się z miejscem gdzie sprzedawano namioty reklamowe z Warszawy. Chciałem aby sporządzono dla mnie specjalny projekt, który będzie bardziej przeznaczony do wystawy psów. Miałem szczęście, ponieważ projektanci tamtej firmy podchodzili bardzo indywidualnie. Okazało się, że w swojej karierze zaprojektowali już kilka namiotów przeznaczonych na wystawy. Łatwo było przekształcić zwykły namiot reklamowy w coś nowego i zauważyłem, że wielu pracowników tamtej firmy ucieszyło się z czegoś nowego. Byli bardzo terminowi i w dniu wyznaczonej daty punktualnie dostałem kilka pierwszych prototypów.

Byłem z nich zadowolony, ponieważ uwzględniono wszystkie elementy, które mnie jako psiarza najbardziej interesowały. Oczywiście nie obyło się bez drobnych poprawek ale już doskonale wiedziałem jak będzie wyglądał mój namiot. Cieszyłem się z tak otwartego podejścia producenta namiotów reklamowych. Sam nie znalazłbym niczego bardziej spersonalizowanego i przydatnego.