Ciepła i wygodna piżama

Jestem zmarzlakiem i zawsze muszę mieć w domu ciepło. Mam grubą kołdrę, kilka koców, jak również ciepły puchowy szlafrok. Jednak brakowało mi ciepłej, wygodniej piżamki na zimową porę. Takiej w której nigdy nie zmarznę, a jednocześnie będzie wykonana z przyjemnego materiału.

Piżama idealna na zimę

piżama jednoczęściowa damskaWiadomo, że piżama musiała mieć długi rękaw i długie nogawki. Najbardziej podobały mi się puszyste piżamki, bo one są nie tylko ładne, ale i bardzo ciepłe. Ostatecznie najbardziej spodobała mi się piżama jednoczęściowa damska. Było to swojego rodzaju kombinezon. Z przodu był zapinany na zamek. Miał do tego kaptur, więć po umyciu włosów mogłam je schować pod kaptur by było mi cieplej. Piżama była w kolorze kremowym, a wykończenia rękawków i nogawek miała białe. Całość wyglądała bardzo ładnie i od razu chciałam mieć taką piżamkę. Byłam ona zrobiona w całości z bawełny, już na zdjęciach widziałam że jest gruba, zatem w niej nie zmarznę. Zamówiłam piżamę w sklepie internetowym, bo tam ceny były niższe. Piżamka jets luźna więc nie musiałam jej przymierzać przed zakupem, to nie sukienka, która musi być dopasowana. Poza tym ja wolę takie swobodniejsze kroje, a nie obcisłe. Szczególnie jeśli chodzi o piżamy. Przy okazji w sklepie kupiłam także ciepłe, puchowe skarpety. Paczka przyszła do mnie dwa dni później. Od razu podekscytowana ją otworzyłam i chciałam przymierzyć piżamę. Pasowała idealnie, a do tego było mi w niej przyjemnie ciepło. Zamek też się nie zacinał.

Piżama jednoczęściowa jest moim zdaniem bardzo wygodna. Materiał z jakiego jest zrobiona także jest miły, a do tego mocny. Kolorystyka była dokładnie taka jak na zdjęciach. To jest obecnie moja ulubiona piżama na okres zimowy. Na lato kupię sobie taką samą piżamę, ale trochę cieńszą.