Bezpieczne meble Kocot

Urządzanie pokoju dziecięcego z pewnością należy do przyjemnych zajęć dla rodziców, którym niebawem ma się urodzić dziecko. Na rynku znajdziemy wielu producentów dziecięcych mebelków, z których każdy posiada swój własny styl.

Rodzaje mebli marki Kocot

meble kocotFirma Kocot Kids działa na polskim rynku od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców, a nawet ich dzieci. Swoim klientom oferują mebelki dla niemowlaków, przedszkolaków i uczniów, czyli w każdym przedziale wiekowym. Meble Kocot wyróżniają się wysoką jakością, stylowym wykończeniem i bezpieczeństwem, które jest najważniejsze. Meble nie posiadają ostrych rogów i kantów, a ich wysokość jest dostosowana do wielu dzieci. Pierwszymi mebelkami jakie kupują rodzice, są łóżeczka ze szczebelkami, przewijaki i ewentualnie szafy, lub komody na ubrania. Noworodkowi i niemowlakowi z pewnością tyle mebelków wystarczy w pokoju. Im dziecko starsze, tym więcej rzeczy musi się znaleźć w pokoju. Kiedy pójdzie do przedszkola, to przydadzą się stoliki z krzesełkami, przy których maluch będzie mógł się bawić, malować i rysować. Dla uczniów firma Kocot przygotowała kilkanaście serii mebli szkolnych, w których się znajdują biurka, regały na książki i półki. Cechą charakterystyczną produktów marki Kocot, są ozdobne naklejki, które się znajdują na każdym mebelku. Można je dowolnie wybierać i przyklejać w dowolnych miejscach. Dzieci bardzo lubią meble tej firmy, ponieważ są funkcjonalne i praktyczne, a rodzic je cenią za bezpieczeństwo.

Każdy rodzic musi się przygotować na to, iż będzie musiał przynajmniej dwa, lub nawet trzy razy zmieniać wystrój i umeblowanie pokoju dziecięcego, gdyż dziecko dorasta i zmieniają się jego preferencje i możliwości. Meble powinny być dostosowane do wieku.